Tkaniny ogrodowe

nice balcony 03

Sezon już w pełni. Ogród zadbany, kwiaty, zioła w pełni rozkwitu, trawa równo przystrzyżona. Jednak coś jest nie tak… Meble są jakby stare? A może już ich wygląd przestał Ci się podobać. W prosty, lecz tani sposób możesz nadać im nowego życia. Zapytasz jak? Najprościej to obić nową tkaniną, jeżeli jednak nie masz takiej możliwości, możesz zawsze uszyć poduchę w najmodniejsze wzory, która doda uroku i ciepła, a co ważniejsze ostatnio stała się hitem wystroju wnętrza jak i tarasu. Dobrym pomysłem również może być zrobienie pledu na chłodne dni.
facebook_zdjecie_meble_ogrodowe

 

 

Zawsze modne wzory kwiatowe, są stylowe i nadają się prawie na każdy taras. Oczywiście trzeba znaleźć właśnie ten wzór, który jest odzwierciedleniem Twojej duszy, Twojej osoby, Twojego stylu. Nie którzy nie lubą wzorów spokojnych, kwiatowych, pastelowych. Dal nich również mamy rozwiązanie.tkaniny_ogrodowe_oksana_wlodek_zaklad_tapicerski_opole

tkaniny_ogrodowe_oksana_wlodek_zaklad_tapicerski_opole2

Tkaniny o wzorach intensywnych, bijących kolorem, żywych. Jeżeli planujesz zmianę wystroju tarasu czy balkonu lub tylko małe odświeżenie, chcesz by twoje meble były w modnym stylu to skontaktuj się z nami. A my na pewno pomożemy w dobraniu tkaniny – dostosowując ją do Twoich potrzeb i wymagań.
tkaniny_ogrodowe_oksana_wlodek_zaklad_tapicerski_opole3